06-05-2024

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Krasnem zaprasza dzieci i młodzież z Podkarpacia do udziału w IV Wojewódzkim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ŚPIEWAJKA 2024.

Organizatorzy: Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Krasnem

Patronat: Wójt Gminy Krasne, Starostwo Powiatowe, Radio Via

1. CELE KONKURSU :

• Prezentacja dorobku artystycznego dzieci i młodzieży Podkarpacia w przestrzeni wirtualnej i stacjonarnie.
  • Wymiana doświadczeń i pomysłów w zakresie pracy z osobami uzdolnionymi artystycznie wśród instruktorów, pedagogów, opiekunów.
  • Promocja uzdolnionej młodzieży , popularyzacja wartościowego artystycznie repertuaru w ojczystym języku i dowolnej  stylistyce muzycznej.
  • Integracja środowiska muzycznego.
  1. WYKONAWCY

W konkursie mogą brać udział soliści (wykonawca może występować z akompaniamentem zespołu).

Soliści :

• I kategoria wiekowa: 7-9 lat
  • II kategoria wiekowa: 10-12 lat
  • III kategoria wiekowa: 13-15 lat
  • IV kategoria wiekowa: 16-20 lat

Link zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfJDH0j4LkCmf35J6yZ6L5XlNJ0I1VmZ8wvA2Sd701JrgsutA/viewform?usp=sf_link

Konkurs prowadzi pani instruktor Liliana Sendera – tel. 17 23 00 347
Konkurs współfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Rzeszowie.

REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIOWAŚpiewajka 2024-regulamin