Aktualności

Zapraszamy do udziału w projekcie „Podkarpackie – z Powerem w przyszłość!”

09-01-2020

Szukasz pracy i potrzebne są Ci nowe kwalifikacje?
Chcesz wejść na rynek pracy, ale nie wiesz od czego zacząć?
A może chcesz zmienić pracę?
Zapraszamy do udziału w projekcie „Podkarpackie – z Powerem w przyszłość!”
Jeśli jesteś w wieku 18-29 lat (do ukończenia 30 r.ż.), zamieszkujesz województwo podkarpackie, jesteś osobą bierną zawodowo, lub osobą pracującą i należysz do grupy tzw. ubogich pracujących, tj. jesteś zatrudniony na umowie krótkoterminowej lub pracujesz w ramach umów cywilno-prawnych lub twoje zarobki nie przekraczają minimalnej płacy krajowej, zapraszamy do udziału w projekcie!
Oferujemy bezpłatne szkolenia zawodowe (spawacz, księgowa, magazynier i inne), a także staże zawodowe, zajęcia z doradcą zawodowym oraz pośrednikiem pracy.

Więcej informacji pod nr telefonu 881-473-901.