Wójt Gminy Krasne uhonorowany odznaczeniem ,,Zasłużony dla transportu publicznego RP”

11-12-2023
Fot. Urząd...

Podczas Transportowego Forum świąteczno-noworocznego, zorganizowanego 7 grudnia w Jasionce, zostały wręczane odznaczenia ,,Zasłużony dla transportu publicznego RP”. Wśród osób uhonorowanych tym wyróżnieniem znalazł się Wójt Gminy Krasne Wilhelm Woźniak.

Medal ma charakter ogólnopolskiej i międzynarodowej nagrody dla osób, firm i instytucji za wybitne osiągnięcia w dziedzinie transportu.

Transportowe forum świąteczno-noworoczne w Jasionce było również okazją do spotkania z przedstawicielami administracji rządowej i samorządowej. Gośćmi specjalnymi byli: pełniąca obowiązki wojewody podkarpackiego Jolanta Sawicka, marszałek Podkarpacia Władysław Ortyl i prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek.