Aktualności

Rodzinny Piknik w Palikówce - fotorelacja

10-06-2024
W ubiegłą sobotę, 8 czerwca 2024 r., odbył się Rodzinny Piknik w Palikówce. Na uczestników czekało wiele atrakcji, m.in. przedstawienie pt. "Kopciuszek" przygotowane przez nauczycieli, pracowników SP w Palikówce oraz panie ze Stowarzyszenia Kobiet w Palikówce, występy uczniów szkoły, stoiska z przekąskami krajów Unii Europejskiej oraz polskimi specjałami, stanowisko OSP Palikówka, dmuchaniec i malowanie twarzy oraz quiz rodzinny dotyczący wiedzy o Unii Europejskiej. W drugiej części pikniku Stowarzyszenie Kobiet w Palikówce zorganizowało zabawę taneczną z Dj-em, która cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców Palikówki i okolic. Dzięki współpracy i zaangażowaniu wielu osób udało się zorganizować piękne i pełne niespodzianek wydarzenie. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy!
 
Zdjęcia pochodzą ze strony: http://www.zspalikowka.szkolna.net/