Aktualności

Przedszkolaki z Krasnego świętują Dzień Babci i Dziadka

29-01-2024

W ubiegłym tygodniu Gminne Przedszkole w Krasnem stało się miejscem pełnym wzruszeń i radości. Przez 4 dni z rzędu obchodzone w nim było Święto Babci i Dziadka. Każda grupowa uroczystość, pełna ciepła i miłości, zgromadziła liczne grono Babć i Dziadków, którzy z nieskrywaną radością świętowali wraz ze swoimi wnukami.

Przedszkolaki pod czujnym okiem wychowawczyń prezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły specjalnie na ten wyjątkowy dzień. Na koniec każdej uroczystości wnuczęta obdarowały dziadków upominkami. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku przygotowanego przez Radę Rodziców. 

To coroczne święto swoją obecnością uświetnili Wójt Gminy Krasne Pan Wilhelm Woźniak, Zastępca Wójta Pan Janusz Łach, Sekretarz Gminy Pan Robert Żołynia oraz Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krasnem Pan Marek Frączek, którzy w ciepłych słowach zwracali się do dostojnych gości, życząc jednocześnie dużo zdrowia oraz długich lat życia.

Fot. Krzysztof Buk