OSTRZEŻENIE WÓJTA, W ZWIĄZKU Z WŁAMANIAMI NA TERENIE GMINY KRASNE

13-01-2016

Do Urzędu Gminy Krasne coraz częściej docierają informacje o włamaniach, które mają miejsce na terenie naszej gminy oraz w jej okolicach. Złodzieje są coraz bardziej bezczelni i bezwzględni. Obserwują domowników, a następnie okradają ich domostwa.

Apeluję zatem do mieszkańców naszej gminy: BĄDŹCIE CZUJNI I ZWRACAJCIE UWAGĘ NA TO, CO DZIEJE SIĘ W WASZYM OTOCZENIU!

Zwracajcie uwagę na osoby obce przebywające w pobliżu waszych domów, jak również w ich sąsiedztwie. W przypadku jakichkolwiek podejrzeń – nie bądźcie bierni - poinformujcie o tym Policję (nr tel. 997). Pamiętajcie również, aby nie wpuszczać do domu obcych osób. Wielu złodziei, oszustów pod pretekstem sprzedaży różnego rodzaju artykułów lub żebrania, dokonuje rozpoznania terenu przyszłego działania.

Postarajcie się również właściwie zabezpieczać swoje domostwa podczas nieobecności. Nie ułatwiajcie złodziejowi wejścia do domu zostawiając na przykład uchylone okna. Pomyślcie również o wzmocnieniu drzwi i okien podczas dłuższej nieobecności.

Wójt Gminy Krasne

Wilhelm Woźniak