Mieszkanka Krasnego w The Voice Kids

18-04-2023

W ubiegłą sobotę, 15 kwietnia, 15 – letnia Emilia Ferenc wystąpiła w kolejnym etapie telewizyjnego talent show The Voice Kids. Pomimo, że jej przygoda z programem dobiegła końca, mieszkanka gminy Krasne odważnie stawia kolejne kroki do spełnienia marzeń o muzycznej karierze.

I my możemy pomóc w realizacji planów Tej utalentowanej młodej osobie.

Aby to zrobić wystarczy wziąć udział w plebiscycie na ulubionego uczestnika The Voice Kids. Nagrodę w postaci nagrania profesjonalnego singla wygra osoba, która zbierze największą ilość głosów. Aby oddać głos na Emilkę trzeba zaglądnąć na stronę programu The Voice Kids i wybrać drużynę Tomsona i Barona. Głosować można raz na dobę.

W celu zebrania środków na nagranie debiutanckiego singla Emilki Ferenc, Stowarzyszanie Artystów Podkarpacia założyło również publiczną zbiórkę na platformie Zrzutka.pl https://zrzutka.pl/2u7u8t Gorąco zachęcamy mieszkańców gminy Krasne do wsparcia zbiórki i pomocy w zebraniu potrzebnych funduszy!