Aktualności

Koszykarki SPZ WJM Gmina Krasne o krok od ćwierćfinału

13-02-2020
W ubiegłą sobotę koszykarki SPZ WJM GMINA KRASNE praktycznie zapewniły sobie udział w ogólnopolskich rozgrywkach kadetek U16 organizowanych przez Polski Związek Koszykówki. We własnej hali w Malawie pokonały MOSiR Krosno 68:43. Mecz był bardzo widowiskowy, a nasze dziewczęta od początku narzuciły swój styl gry, prowadząc po pierwszej kwarcie meczu 21:9. W kolejnych kwartach powiększały przewagę, grając zespołowo: szybko i skutecznie. W kolejnym meczu w sobotę 15 lutego br.  SPZ WJM GMINA KRASNE wyjeżdża do Przeworska na spotkanie z tamtejszym MOSiR-em. Tydzień później w Malawie nasze "złotka" podejmą Lotnika Wierzawice, a stawką tego pojedynku będzie mistrzostwo Podkarpacia w rywalizacji kadetek U16 w sezonie 2019/20.