Aktualności

Konkurs dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych

26-06-2020

Ośrodek Działaj Lokalnie – Fundacja Przestrzeń Lokalna ma przyjemność po raz pierwszy ogłosić konkurs „Działaj Lokalnie XI”.

Jeśli jesteś aktywnym człowiekiem, potrafiącym współpracować w grupie, tworzysz organizację pozarządową bądź jesteś członkiem grupy nieformalnej, masz pomysł na działanie skierowane do środowiska w którym żyjesz ZAPRASZAMY!

Czas przewidziany na realizację projektów rozpocznie się z dniem 15 sierpnia 2020 i potrwa do dnia 31 grudnia 2020 r.

Pula środków przeznaczonych na dotację w 2020 roku wynosi 30 000,00 zł.

Czas na składanie wniosków do Konkursu mija z dniem 31 lipca 2020 r.

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 7 lipca (wtorek) o godz. 16:00 w sali narad Urzędu Gminy Krasne, 36-007 Krasne 121 (parter, pok. nr 2).

W związku z koniecznością dostosowania się do wytycznych dla organizatorów spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji i kongresów w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników spotkań oraz pracowników prosimy o wcześniejsze zgłaszanie uczestnictwa w spotkaniu: mailowo g.giedlarowiec@gminakrasne.pl lub telefonicznie 17 23 00 200 , 17 23 00 212, nie później niż do dnia poprzedzającego dzień spotkania informacyjnego.

Prosimy także o przybycie na spotkane ze środkami ochrony osobistej (maseczki) oraz własnym długopisem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów osoba nie powinna przychodzić na spotkanie, tylko pozostać w domu, postępować zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego / Ministerstwa Zdrowia i skontaktować się niezwłocznie z lekarzem lub powiatową stacją sanitarno-epidemiologiczną, oddziałem zakaźnym, a w razie pogorszenia się stanu zdrowia zadzwonić pod nr 999 lub 112 i poinformować o swoich objawach.