Gminne Spotkanie Opłatkowe

29-12-2023
W sali widowiskowej GOKiB w Krasnem 28 grudnia odbyło się coroczne Gminne Spotkanie Opłatkowe. Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli władz samorządowych z Wójtem Wilhelmem Woźniakiem oraz Przewodniczącym Rady Gminy Grzegorzem Nowakiem na czele, radnych gminy, sołtysów, dyrektorów szkół i gminnych jednostek organizacyjnych, druhów OSP, przedstawicieli stowarzyszeń i klubów sportowych oraz innych zaproszonych gości.
Spotkanie było doskonałą okazją do podsumowania mijającego roku, złożenia podziękowań za współpracę i życzeń na nadchodzący nowy rok. Obecny na uroczystości proboszcz parafii Krasne ks. Witold Wójcik poprowadził wspólną modlitwę i poświęcił opłatki, którymi zebrani dzielili się składając świąteczno-noworoczne życzenia.
Uroczystość uświetnił występ Teatru Pacynka oraz koncert Kapeli Ludowej "Malawianie".
Fot. GOKiB Krasne