Aktualności

Dobra wiadomość od naszych partnerów z gminy Łańcut

28-03-2024
Prezent na święta dla kierowców z Kraczkowej i nie tylko. Od dziś można korzystać z drogi łączącej Działy Zachodnie w Kraczkowej ze wzgórzem Maria Magdalenka w Malawie. Inwestycję realizuje gmina Łańcut przy współpracy z gminą Krasne.
Wykonawca położył dziś warstwę ścieralną asfaltu, przed nami jeszcze m.in. utwardzenie poboczy z kruszywa. Efekty prac oglądaliśmy wspólnie z przedstawicielami samorządu sołeckiego wspierającego inwestycje w Kraczkowej tj. Piotrem Nowakiem i Łukaszem Techmanem, radną Ewą Rejman-Dziok zaangażowaną od samego początku w realizację tego zadania, a także naszymi partnerami tj. gminą Krasne na czele z wójtem Wilhelmem Woźniakiem, od której otrzymaliśmy m.in. grunty na realizację zadania i dużą pomoc przy uzyskiwaniu ZRID.