5. urodziny Dziennego Domu Pomocy w Krasnem

13-10-2023
W dniu 12.10.2023 r. z okazji 5-lecia funkcjonowania Dziennego Domu Pomocy w Krasnem seniorzy wraz z pracownikami jednostki przygotowali przedstawienie pt. "Starodawny Obrzęd Kiszenia Kapusty".
Swoją obecnością zaszczycili Nas:
Wójt Gminy Krasne - Pan Wilhelm Woźniak, Zastępca Wójta Gminy Krasne - Pan Janusz Łach, Przewodniczący Rady Gminy Krasne - Pan Grzegorz Nowak, Radny Rady Gminy Krasne - Pan Marek Magierski, Sołtys Sołectwa Krasne - Pan Stanisław Falandysz, Sołtys Sołectwa Strażów - Pan Piotr Lecki, pracownicy Urzędu Gminy Krasne, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krasnem oraz Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Krasnem.
Serdecznie dziękujemy Wychowawcom za gościnny występ dzieci z Gminnego Przedszkola w Krasnem.
Zapraszamy do obejrzenia przedstawienia w wykonaniu podopiecznych Dziennego Domu Pomocy w Krasnem:
Autor nagrania: Ireneusz Śpiewla - Dyrektor Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Krasnem