Zaproszenie na "Pożegnanie Lata z Delikatesami Centrum" w Krasnem

Stowarzyszenie Kobiet Krasne

oraz KGW Krasne i OSP Krasne

serdecznie zapraszają na Piknik Rodzinny

pt. "Pożegnanie Lata z Delikatesami Centrum".

• 10 września 2023 r. (niedziela)
  • godz. 14:00 - 23.00
  • plac przed KS Crasnovia Krasne (524A)

Na scenie wystąpią artyści z terenu gminy Krasne. Swój wokalny talent zaprezentuje m.in. uczestniczka Programu The Voice Kids - Emilia Ferenc. Nie zabraknie również Gminnej Orkiestry Dętej oraz podopiecznych GOKiB w Krasnem.

Gwiazdą wieczoru będzie Zespół Grzane Wino, tworzący muzykę akustyczną w klimacie piosenki poetyckiej, ballady folkowej.

Po koncercie zapraszamy na zabawę taneczną z DJ-Artres

Na uczestników czekać będzie wiele atrakcji: pokazy, konkursy z nagrodami, warsztaty ceramiczne, strefa animacji i zabaw dla dzieci, bezpłatne dmuchańce oraz malowanie twarzy. Do tego strefa gastronomiczna, stoiska rękodzielnicze, a także punkt promocyjno-edukacyjny Programu "Czyste Powietrze".

W trakcie pikniku prowadzona będzie zbiórka charytatywna na leczenie Szymona Biegi z Krasnego

Sponsorami wydarzenia są:

• Pro-One Invest Sp. z o.o.  oraz Delikatesy Centrum (Sponsor Główny)
  • BMW ZK Motors
  • Greinplast Sp. z o.o.