Aktualności

X Jubileuszowy Dzień Seniora w Krasnem

22-11-2021
W sobotę, 20 listopada, odbył się X Jubileuszowy Dzień Seniora w Krasnem zorganizowany przez Stowarzyszenie Kobiet Krasne. Z koszem pełnym słodyczy oraz z serca płynących wspaniałych życzeń obecni byli wójt gminy Wilhelm Woźniak, zastępca wójta Marcin Brzychc oraz radny Józef Fejdasz.
Spotkanie rozpoczęło się prelekcją na temat bezpieczeństwa w domu i w sieci, przeprowadzonej przez aspiranta Jerzego Ossolińskiego z wydziału prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Po gorącym obiedzie i słodkim poczęstunku, najwspanialsi goście rozpoczęli biesiadowanie. Zabawa z DJ MACIO rozgrzewała wszystkich do tańca, a wspólnie spędzony czas, napełnił radością na przyszły czas. Dziękujemy wszystkim Seniorom za obecność, a Paniom ze Stowarzyzenia Kobiet za zorganizowanie przyjęcia.