Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Krasne

09-08-2022

W sobotnie popołudnie, 6 sierpnia 2022 r., na stadionie Crasnovii w Krasnem rozegrano turniej piłkarski seniorów o Puchar Wójta Gminy Krasne.

W pierwszym meczu półfinałowym zagrały drużyny Crasnovii Krasne i Palkovii Palikówka. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 i do finału awansowała drużyna Crasnovii Krasne. W drugim półfinałowym meczu spotkały się drużyny Strumyka Malawa i Rzemieślnika Strażów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0, a do finału awansowała drużyna Strumyka Malawa. Przegrane drużyny z meczy półfinałowych zmierzyły się ze sobą w meczu o trzecie miejsce, które zakończyło się wynikiem: Rzemieślnik Strażów vs Palkovia Palikówka 3:1.

W finale zmierzyli się zwycięzcy meczy półfinałowych, Crasnovia Krasne vs Strumyk Malawa, które zakończyło się zwycięstwem 0:1 dla drużyny Strumyka Malawa. Na koniec sportowych zmagań i wyłonieniu zwycięzców nastąpiło wręczenie nagród przez Wójta Gminy Krasne p. Wilhelma Woźniaka.

Gratulujemy zwycięzcom! Dziękujemy wszystkim piłkarzom i drużynom, którzy wzięli udział w turnieju.

Sfinansowano z budżetu Gminy Krasne w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2022 rok.