Aktualności

Sukces Zespołu Szkół w Malawie w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym

03-01-2022

Z wielką radością informujemy o podwójnym sukcesie Zespołu Szkół w Malawie w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym – „Projekty PROW w obiektywie”. Szkoła zajęła I miejsce w kategorii klas I-IV (praca wykonana przez uczniów kl. 1a i 4a pod kierunkiem p. Beaty Głowiak i p. Joanny Machalskiej) oraz I miejsce w kategorii klas V-VIII (praca wykonana przez uczniów kl. 8a pod kierunkiem p. Moniki Krasny i p. Marty Maciejowskiej). 

Uroczyste rozdanie nagród odbyło się dn. 29.12.2021 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego. Dyplomy oraz cenne nagrody w postaci: 5 tablic multimedialnych, 2 laptopów oraz 2 urządzeń wielofunkcyjnych z rąk Marszałka Wojwództwa Podkarpackiego odebrali uczniowie wraz z nauczycielami i dyrektorem ZS w Malawie.

Źródło i fot. Zespół Szkół w Malawie (edupage.org)