Aktualności

Sukces Gabrieli Hanus

07-09-2021

Z radością dzielimy się informacją i gratulujemy!

Szkoła Mistrzostwa Sportowego - Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" w Malawie z niekłamaną dumą informuje, że wychowanka Naszego Klubu, mieszkanka gminy Krasne, Rzeszów, Poland , absolwentka Zespół Szkół w Malawie Gabriela Hanus została Mistrzynią Świata i Europy (solo) i Wicemistrzynią Świata i Europy (trio) w najbardziej prestiżowej federacji kulturystyki i fitness (WBBF-WFF ral zał.1968 /132 kraje) podczas XXI Mistrzostw zorganizowanych w Kłajpedzie 4-5.09.2021 r.

Serdeczne podziękowania dla Rzeszów - stolica innowacji, Podkarpackie, Grawitacja Rzeszów - Park Trampolin , Związek Towarzystw Gimnastycznych "Sokół" w Polsce za nieocenione wsparcie. Dziekujemy Dyrekcji Z.S. w Malawie za nienaganną współpracę, bez której ten sukces nie byłby możliwy.