Aktualności

Serce dla Milenki wypełnione – dziękujemy mieszkańcom

27-12-2021

Minęły zaledwie trzy tygodnie odkąd przy Urzędzie Gminy Krasne zamontowane zostało serce na plastikowe nakrętki, a czerwony pojemnik zapełnił się po brzegi. Bardzo dziękujemy wszystkim mieszkańcom za jego ekspresowe wypełnienie i systematyczną segregację. Akcja pomocy nadal trwa! Zachęcamy do dalszego zbierania kolorowych nakrętek.

Zgromadzone nakrętki trafią do Milenki Salach, która choruje na mózgowe porażenie dziecięce z niedowładem czterokończynowym. Dzięki zbiórce możliwa jest rehabilitacja oraz dodatkowe zajęcia niezbędne dla poprawy zdrowia dziewczynki. Zapraszamy także rodziny innych dzieci z terenu gminy Krasne o zgłaszanie potrzeby przekazania kolejnych nakrętek. 

Przypominamy, że pojemniki w kształcie metalowego serca zlokalizowane są przy:

  • Urzędzie Gminy Krasne;
  • Szkole Podstawowej w Krasnem;
  • placu zabaw w Strażowie.