Aktualności

Niecodzienny Jubileusz 100-lecia urodzin Pani Zuzanny

21-09-2022

W dniu 20 września 2022 r. mieszkanka Gminy Krasne Pani Zuzanna Czarnota obchodziła piękny jubileusz 100 - lecia urodzin. Z tej okazji gratulacje i życzenia zdrowia, pomyślności oraz nieustającej pogody ducha Dostojnej Jubilatce w dniu urodzin złożyli Wójt Gminy Krasne Wilhelm Woźniak, Sołtys Pan Stanisław Falandysz oraz Kierownik USC Anna Szpyrka. W uroczystości uczestniczyła również najbliższa rodzina oraz Pani Bogusława Wąs – Świadek Historii. Zacnej Jubilatce został przekazany także list gratulacyjny oraz życzenia od Prezesa Rady Ministrów RP Pana Mateusza Morawieckiego.

Setne urodziny to piękna i skłaniająca do zadumy rocznica. Pani Zuzanna przeżyła cały wiek polskiej historii. Zebrała bogaty bagaż doświadczeń.

Szanownej Jubilatce życzymy dalszych długich lat życia w dobrym zdrowiu oraz aby każdy kolejny dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości osób bliskich.