KOSZYKARKI SPZ WJM GMINA KRASNE LEPSZE OD MLKS-MOS RZESZÓW!

27-02-2018

W ubiegłą niedzielę w nowoczesnej hali ZS w Malawie koszykarki SPZ WJM GMINA KRASNE zdecydowanie pokonały drużynę MLKS-MOS Rzeszów 90-65 (25:19; 27:20; 22:9; 16;17) w ramach rozgrywek o Mistrzostwo Polski młodziczek U14 (strefy lubelsko-podkarpackiej). Nasze koszykarki po mistrzowsku rozegrały drugą i trzecią kwartę, w których zneutralizowały atuty faworyzowanej drużyny z Rzeszowa, pokazując szybką i widowiskowa koszykówkę.

A oto autorki sukcesu: Izabela Jakielasz, Gabriela Zaborowska, Emilia Konieczny, Aleksandra Wilk, Natalia Gorzelnik, Ilona Syzdek, Aleksandra Urban, Katarzyna Stróż, Paulina Socha, Milena Czekańska. Trener Artur Szymański, II trener Wiesław Syzdek. Kierownik drużyny Remigiusz Wilk.

Rewanż 18 marca w Rzeszowie.