19-01-2022

Zgodnie z zarządzeniem nr 0056.6.2022 Wójta Gminy Krasne z dnia 19  stycznia 2022 r. ogłoszone zostają konsultacje społeczne. Przedmiotem konsultacji jest projekt dokumentu: Strategia Rozwoju Gminy Krasne na lata 2022-2030, w którym wskazano cele strategiczne oraz kierunki działań, określające rozwój gminy w ciągu najbliższych lat. Celem konsultacji jest umożliwienie mieszkańcom oraz pozostałym interesariuszom (podmiotom gospodarczym, instytucjom społecznym), złożenia uwag dotyczących projektu dokumentu. Pozwolą one na poznanie opinii oraz oceny, a dzięki temu wprowadzenie do dokumentu ewentualnych poprawek.

Zachęcamy do aktywnego udziału i składania uwag, jednocześnie dziękujemy mieszkańcom za dotychczasowe zaangażowanie przy opracowaniu projektu dokumentu.

Konsultacje potrwają od 20 stycznia do 24 lutego bieżącego roku.

Uwagi i opinie do projektu można składać: pisemnie, w formie elektronicznej lub podczas spotkania konsultacyjnego, które odbędzie się 26.01.2022 r. o godzinie 16:00 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Krasnem.

Link do internetowego formularza składania uwag :

Projekt Strategii Rozwoju Gminy Krasne na lata 2022-2030 znajduje się na stronie BIP wraz z formularzem do składania uwag.