Komisje stałe Rady Gminy Krasne w kadencji 2018-2023

Komisje stałe Rady Gminy Krasne w kadencji 2018-2023

 

KOMISJA REWIZYJNA:

  1. Tomasz Bałchan – przewodniczący komisji,
  2. Agnieszka Baranowska – członek komisji,
  3. Andrzej Chwajoł – członek komisji,
  4. Józef Fejdasz – członek komisji,
  5. Lorenc-Szpila Małgorzata – członek komisji,
  6. Artur Międlar – członek komisji,
  7. Jarosław Tama – członek komisji.

Komisja Budżetu i Gospodarki:

  1. Małgorzata Lorenc-Szpila – przewodnicząca komisji,
  2. Joanna Bonowicz – członek komisji,
  3. Józef Fejdasz – członek komisji,
  4. Marek Magierski – członek komisji,
  5. Artur Międlar – członek komisji,
  6. Wioletta Nowak – członek komisji,
  7. Barbara Tekiela – członek komisji,
  8. Stanisław Wąs – członek komisji.

Komisja Oświaty i Spraw Społecznych:

  1. Marek Magierski – przewodniczący komisji,
  2. Tomasz Bałchan – członek komisji,
  3. Agnieszka Baranowska – członek komisji,
  4. Joanna Bonowicz – członek komisji,
  5. Małgorzata Kula – członek komisji,
  6. Grzegorz Morycz – członek komisji,
  7. Wioletta Nowak – członek komisji,
  8. Jarosław Tama – członek komisji,
  9. Stanisław Wąs – członek komisji.

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

  1. Pan Grzegorz Morycz - przewodniczący komisji,
  2. Pan Andrzej Chwajoł - członek komisji,
  3. Pani Małgorzata Kula - członek komisji,
  4. Pani Barbara Tekiela - członek komisji.

Konisje Stałe w Kadencji 2014-2018

Komisja Rozwoju Gospodarczego Ekologii i Gospodarki Przestrzennej

  1. Krystyna Klus - Przewodnicząca
  2. Marek Magierski - Zastępca Przewodniczącego
  3. Waldemar Mikosz - Sekretarz
  4. Joanna Bonowicz
  5. Daniel Kaczor
  6. Bogusław Rejman
  7. Stanisław Wąs
  8. Jerzy Skubisz

 

Komisja Rewizyjna

  1. Barbara Lekowska - Przewodnicząca
  2. Waldemar Mikosz - Zastępca Przewodniczącego
  3. Małgorzata Lorenc-Szpila - Sekretarz
  4. Joanna Bonowicz
  5. Piotr Lecki
  6. Eugeniusz Piotrowski
  7. Józef Fejdasz

 

Komisja Budżetu i Finansów

  1. Małgorzata Lorenc-Szpila - Przewodnicząca
  2. Krystyna Kluś - Zastępca Przewodniczącego
  3. Barbara Lekowska - Sekretarz
  4. Marek Magierski
  5. Waldemar MIkosz
  6. Grzegorz Nowak
  7. Jerzy Skubisz

 

Komisna Zdrowia, Oswiaty, Spraw Społecznych, Obywatelskich i Regulaminowych

  1. Marek Magierski - Przewodniczący
  2. Piotr Lecki - Zastępca Przewodniczącego
  3. Stanisław Wąs - Sekretarz
  4. Eugeniusz Piotrowski
  5. Bogusław Rejman
  6. Grzegorz Nowak
  7. Daniel Kaczor
  8. Józef Fejdasz

 

Data publikacji: 
2018-11-30
Osoba udostępniająca na stronie: 
Zofia Berłowska
Data modyfikacji: 
2018-11-30
Osoba modyfikująca: 
Zofia Berłowska