APEL w sprawie GMINNEJ BIEGOMANII

24-05-2016

SZANOWNI PAŃSTWO!

11 czerwca 2016 r. (sobota) w godz. 10:00 – 14:00 na stadionie Crasnovii w Krasnem po raz pierwszy w historii naszej gminy zostanie zorganizowana GMINNA BIEGOMANIA połączona z PIKNIKIEM RODZINNYM.

Będzie to przede wszystkim okazja do tego, żebyście wraz ze swoimi dziećmi uczestniczyli w bardzo fajnej zabawie.

Zachęcamy Was – Rodziców, abyście wzięli udział w biegu głównym na 4 200 m, który odbędzie się o godz. 12:00.

TO NIE BĘDĄ ZAWODY!!

Chcemy razem przejść lub truchtem przebiec ten Mini – Maraton, aby promować zdrowy styl życia. Pomóżcie nam poprzez swoje uczestnictwo w realizacji tej inicjatywy. Liczymy na Was – Dorośli!

POKAŻCIE SWOIM DZIECIOM, ŻE RUCH TO ZDROWIE!!

W programie zaplanowaliśmy różne konkurencje rodzinne (bieg w płetwach, wyścig w workach itp.), a dla każdego z uczestników przewidzieliśmy cenne nagrody.

GŁÓWNA WYGRANA – WEEKEND Z CITROËNEM ZATANKOWANYM DO PEŁNA, zostanie  rozlosowana wśród wszystkich uczestników, którzy wezmą udział w biegu głównym.

UWAGA!!

Wypełnione i podpisane karty zgłoszeń przekażcie swoim dzieciom, aby złożyły je w Sekretariacie szkoły.

Termin zgłaszania został wydłużony do 6 czerwca 2016 r. włącznie!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

I DO ZOBACZENIA NA BIEGOMANII.

RADA SPORTU

GMINY KRASNE