Zgłoś swój pomysł!

27-04-2023

Szanowni Państwo!

W celu postępu prac nad przygotowaniem Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023–2027 pragniemy zachęcić Państwa do przedstawienia propozycji projektów do realizacji na obszarze LSR.

Karta pomysłu powinna zostać wypełniona przez osobę/podmiot, który ma miejsce zamieszkania/siedzibę na obszarze objętym LSR.

Gminy wchodzące w skład obszaru LSR: Gmina Czarna, Miasto i Gmina Głogów Małopolski, Gmina Kamień, Gmina Krasne, Miasto i Gmina Sokołów Małopolski, Gmina Trzebownisko.

Karty pomysłu można składać w biurze Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „EUROGALICJA”, ul. Rzeszowska 29A, 36-050 Sokołów Młp., przesyłać drogą elektroniczną na adres: .

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z biurem LGD – tel. (17) 771-00-05 lub 535 579 744.

Z góry dziękujemy za pomoc!

Karta pomysłu (word)

Zachęcamy również do wzięcia udziału w badaniu ankietowym w zakresie identyfikacji potencjału i potrzeb na obszarze LSR - LINK DO ANKIETY-->