Aktualności

SPZ WJM GMINA KRASNE NADAL BEZ PORAŻKI

05-02-2019

Doskonale prezentują się w bieżącym sezonie koszykarki SPZ WJM GMINA KRASNE. Jak dotąd nie przegrały ani jednego spotkania w ramach rozgrywek Polskiego Związku Koszykówki "młodziczek" o mistrzostwo Polski - strefy lubelsko-podkarpackiej, samodzielnie prowadząc w rywalizacji. W piątek w hali Zespołu Szkół w Malawie nasz zespół U14  rozgromił Gimballa Tarnawa 104-56. W niedzielne popołudnie w wyjazdowym spotkaniu wygrał z drużyną MOSiR Korosno 67-44. Było to siódme zwycięstwo reprezentantek naszej gminy w rozgrywkach U14. Trzon drużyny SPZ stanowią uczennice klas mistrzostwa sportowego ZS w Malawie, a ciekawostką jest fakt, że z różnych przyczyn, w żadnym z dotychczasowych meczów, ekipa z Gminy Krasne nie zagrała w najsilniejszym składzie. W dwóch ostatnich zawodach SPZ WJM GMINA KRASNE reprezentowały: Emilia Konieczny, Aleksandra Wilk, Aleksandra Noworól, Wiktoria Synoś, Aleksandra Urban, Urszula Wilk, Magdalena Biskup, Dominika Lew, Natalia Lew, Julia Chuchla, Hanna Izydorek, Sabina Wilk, Maja Sakra, Gabriela Zaborowska.