SPOTKANIE WÓJTA GMINY Z KOSZYKARKAMI Z MALAWY

18-06-2018

Ostatnie sukcesy koszykarek Klasy Mistrzostwa Sportowego w Malawie stały się okazją do zorganizowania spotkania i złożenia naszym złotkom gratulacji. W spotkaniu, które odbyło się w ubiegły piątek, na hali sportowej w Malawie, udział wzięli Wójt Gminy Krasne Pan Wilhelm Woźniak, a także rodzice młodych koszykarek, trenerzy oraz dyrekcja i wychowawcy Zespołu Szkół w Malawie.

W trakcie spotkania Pan Wójt, w imieniu swoim oraz Polskiego Związku Koszykówki Kobiet, pogratulował młodym koszykarkom i wręczył im upominki. Spotkanie było także okazją do złożenia podziękowań rodzicom dziewcząt, ich trenerom oraz wychowawcom, którzy na co dzień wspierają i angażują się w  proces kształtowania sportowych talentów.