Aktualności

PUCHAR TYMBARKU

19-03-2019

Drużyny ZSP Krasne ponownie stanęły do walki w „Turnieju z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w piłce nożnej chłopców i dziewcząt.

Uczniowie ZSP Krasne wystąpili we wszystkich kategoriach: U-8, U-10 i U-12 chłopców oraz U-12 dziewcząt. Po wygraniu turnieju eliminacyjnego w kategorii U-8 i U-10, który odbył się 2 marca br. na sali w Rzeszowie zespoły ZSP Krasne mogły wystąpić w finale powiatowym. W turnieju eliminacyjnym zarówno 8, jak i 10 latkowie zmierzyli się z drużynami z Akademii Piłkarskiej Brazylian Soccer. Drużyna U-8 zwyciężyła z Brazylian Soccer I  6:1 i Brazylian Soccer II  4:0. Drużyna U-10 zwyciężyła Brazylian Soccer I  4 : 2 i Brazylian Soccer II  5 : 0.

W dniu 8 marca w hali sportowej w Malawie odbył się finał powiatowy o Puchar Tymbarku w kategoriach U-8 i U-10. Podopieczni p. Wojciecha Kunysza i p. Macieja Śląskiego wygrali swoje turnieje i zajęli I miejsce. Tym samym zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 4 kwietnia 2019 r. w Tarnobrzegu. Zwycięzca turnieju wojewódzkiego w kategorii U-10 zagra w wielkim finale na Stadionie Narodowym. W kategorii U-8 rozgrywki kończą się na „szczeblu” wojewódzkim.

SP Głogów – SP Lutoryż 2:2

Finał powiatowy w kategorii U-12 chłopców odbył się 15 marca, również w Malawie. Po wyjściu z grupy i zwycięskim półfinale, przegraliśmy po karnych z drużyną z Sokołowa i niestety nie powtórzyliśmy w finale sukcesu młodszych drużyn.

SP Sokołów – SP Krasne 1:1 karne 3:2

Finał powiatowy dziewcząt w kategorii U -12 odbył się 12 marca w miejscowości Łowisko. Drużyna z naszej szkoły osłabiona kadrowo zajęła 4 miejsce w powiecie.