Podziękowania dla Starosty podczas LXVIII sesji Rady Gminy Krasne

12-10-2023

11 października w sali obrad Urzędu Gminy Krasne miała miejsce LXVIII sesja Rady Gminy Krasne. W obradach samorządu uczestniczył Starosta Rzeszowski Józef Jodłowski.

Przed przystąpieniem do porządku obrad Starosta zabrał głos by podziękować za dotychczasową współpracę powiatu z gminą Krasne. Nakreślił także główne plany inwestycyjne powiatu na przyszły rok oraz zapewnił o dalszym wsparciu w rozwoju naszej gminy.

W uznaniu dla wieloletniej i owocnej współpracy pomiędzy samorządami powiatu i gminy, a także za dobrą wolę współdziałania i zrozumienia potrzeb lokalnej społeczności, Wójt oraz Przewodniczący Rady Gminy wręczyli Panu Staroście okolicznościowy ryngraf. Złożyli również najlepsze życzenia dalszych sukcesów i realizacji zamierzonych celów.

Na koniec, Starosta odpowiadał na pytania radnych gminy, które głównie związane były z realizacją inwestycji na drogach powiatowych.