Podpisanie umowy na opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy kolejnej inwestycji drogowej

03-04-2024

Dnia 3 kwietnia br. Wójt Gminy Krasne Wilhelm Woźniak, przy kontrasygnacie Skarbnika Doroty Mazur, podpisał umowę z wykonawcą dotyczącą opracowania dokumentacji projektowej dla zadania pn. Budowa drogi gminnej w Palikówce od drogi powiatowej nr 1385R do działki nr 849.

Umowa przewiduje opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy publicznej drogi w miejscowości Palikówka od skrzyżowania z drogą powiatową nr 1385R do działki nr 849 (wzdłuż ogrodzenia szkoły) wraz z budową kanalizacji deszczowej oraz oświetlenia ulicznego. Planowana szerokość jezdni: 3,5m wraz z utwardzonymi poboczami. Długość projektowanego odcinka drogi wynosi 0,367 km.

Wykonawcą zadania została firma "PROINVEST Przemysław Rostecki z siedzibą w Czudowicach.

Ostateczny termin opracowania dokumentacji projektowej ustalono na połowę 2025 roku.