04-10-2023

ODBĘDZIE  SIĘ W DNIU

11 PAŹDZIERNIKA 2023 R. O GODZ. 900

W URZĘDZIE GMINY KRASNE

Krasne nr 121 (sala nr 2 – parter).

Porządek sesji:

1. Otwarcie sesji, przedstawienie porządku, ewentualne zmiany.
  2. Informacja Starosty Powiatu Rzeszowskiego Pana Józefa Jodłowskiego w sprawie inwestycji realizowanych na terenie gminy Krasne w 2023 r.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany  uchwały budżetowej Gminy Krasne na rok 2023.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Krasne.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji celowej dla Parafii Rzymskokatolickiej pw. Wniebowzięcia NMP w Krasnem.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie upoważnienia Wójta Gminy Krasne do zaciągnięcia zobowiązań ponad kwotę określoną w budżecie gminy Krasne na 2023 rok.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie emisji obligacji.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie najmu lokalu użytkowego stanowiącego własność Gminy Krasne.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Wójta Gminy Krasne.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Wójta Gminy Krasne.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Wójta Gminy Krasne.
  12. Informacja o wynikach analizy oświadczeń majątkowych za 2022 r. radnych Gminy, Wójta Gminy i Przewodniczącego Rady Gminy, złożonych  w terminie do 30 kwietnia 2023 r.
  13. Informacja o wynikach analizy oświadczeń majątkowych za 2022 r. Z-cy Wójta, Sekretarza Gm., Skarbnika Gm., kierowników jednostek organizacyjnych gminy oraz osób wydających decyzje administracyjne w imieniu Wójta, złożonych w terminie do 30 kwietnia 2023r.
  14. Sprawozdanie Wójta za okres od ostatniej sesji.
  15. Przyjęcie protokołu z obrad sesji Rady Gminy.
  16. Wolne wnioski, oświadczenia, komunikaty.
  17. Zamknięcie sesji.

Przewodniczący Rady Gminy Krasne