KOSZYKARKI SPZ WJM GMINA KRASNE ZNÓW WYGRAŁY

19-11-2018

Drużyna koszykarek SPZ WJM GMINA KRASNE doskonale rozpoczęła sezon 2018/2019, bowiem w niedzielę 18 listopada br. w hali w Malawie, w drugim spotkaniu tegorocznego sezonu wygrała z zespołem KKK MOSiR Krosno 73-48.

Po dwóch zwycięstwach SPZ zajmuje drugie miejsce w rozgrywkach o mistrzostwo Polski młodziczek - U14, tuż za AZS UMCS Lublin. Lublinianki wyprzedzają zespół z Gminy Krasne lepszym stosunkiem zdobytych punktów.

Kolejny, bardzo ważny - wyjazdowy  mecz  nasze reprezentantki rozegrają  2 grudnia br. o 10.00 w hali Zespołu Szkół Gospodarczych przy ul Spytka Ligęzy w Rzeszowie z zespołem miejscowego MLKS-MOS.

Wszystkich kibiców zapraszamy na ten prestiżowy, derbowy pojedynek podopiecznych trenerów A. Szymańskiego i W. Syzdka.