Już wkrótce Rodzinny Rajd Rowerowy

14-09-2023

Wójt Gminy Krasne, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krasnem, Szkolny Klub Turystyki Rowerowej KOŁO w Strażowie oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Strażowie serdecznie zapraszają do udziału w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym, który odbędzie się w sobotę, 23 września 2023 roku.

Start o godzinie 10:00 w miejscowości Strażów 270A (parking szkolny).

Konieczna jest wcześniejsza rejestracja uczestników w dniu rajdu, od godz. 9:30. Biuro rajdu zlokalizowane zostanie na parkingu szkolnym.

Trasa rajdu wyniesie około 17 km drogami asfaltowymi i szutrowymi, przez następujące miejscowości:

Strażów -> Palikówka -> Czarna -> Łukawiec -> Łąka -> Palikówka -> Strażów.

Powrót przewidziany jest o godz. 12:00.

Zabierz dobry humor, sprawny rower, kask rowerowy, bidon z wodą oraz baton energetyczny.

Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zapoznania się z Regulaminem Rajdu oraz pisemnego zgłoszenia się do uczestnictwa w rajdzie - KARTA ZGŁOSZENIOWA.

Przed startem rajdu zapraszamy na prezentację trenera kolarstwa Mateusza Hałajko.

Po ukończeniu rajdu zapraszamy na finał połączony z pokazami i losowaniem nagród.