Aktualności

Informacja Wójta Gminy Krasne

27-07-2017

Informacja

Wójta Gminy Krasne

z dnia 25 sierpnia 2017 r.

 

w dniu 14 sierpnia 2017 roku Urząd Gminy Krasne,

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krasnem,

Zakład Usług Komunalnych w Krasnem, Zespół Ekonomiczno-Administracyjny w Krasnem

N I E C Z Y N N E

 

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem Wójta Gminy Krasne Nr 120.7.2017 z dnia 25 lipca 2017 r. oraz zarządzeniem Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krasnem, Dyrektora Zakładu Usług Komunalnych w Krasnem, Dyrektora Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego w Krasnem w sprawie ustalenia dnia wolnego za dzień 11 listopada 2017 roku, przysługującego w zamian za święto przypadające  w sobotę 11 listopada 2017 roku dla pracowników Urzędu Gminy Krasne, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej  w Krasnem, Zakładu Usług Komunalnych w Krasnem, Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego w Krasnem dzień 14 sierpnia 2017 r. (poniedziałek) jest dniem wolnym od pracy.

Pogotowie Zakładu Usług Komunalnych w Krasnem pracuje jak w dni wolne od pracy.

 

Za ewentualne utrudnienia serdecznie przepraszamy

Pliki do pobrania Pobierz plik