Aktualności

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

31-10-2018

Szanowni Mieszkańcy

Docierają do mnie głosy dotyczące przebiegu prowadzonych prac w zakresie inwestycji związanej z rozbudową drogi Krasne Mała Kolonia Nr 108553 R, realizowanej dzięki udziałowi gminy Krasne w projekcie transportowym współfinansowanym w ramach ROF.

Dokładamy wszelkich starań, aby w jak najmniejszym stopniu Mieszkańcy odczuli dyskomfort wynikający z trwających robót. Wszystkie Państwa uwagi kierujemy także do Firmy realizującej inwestycję. Mając jednak świadomość utrudnień spowodowanych realizacją zadania, zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o wyrozumiałość dla przebiegu inwestycji, która docelowo będzie służyła nam wszystkim. 

Planowany termin zakończenia zadania przewiduje się na dzień 14 grudnia br.

 

Wójt Gminy Krasne

Wilhelm Woźniak