I TURNIEJ OLDBOJÓW W MALAWIE ZA NAMI

19-03-2018

W minioną sobotę na hali sportowej w Malawie odbył się I Regionalny Turniej Oldbojów w piłce nożnej o puchar Wójta Gminy Krasne, współfinansowany z budżetu Gminy Krasne.

W turnieju wzięły udział męskie drużyny oldbojów, amatorów z Gminy Krasne: Malawy, Strażowa, Palikówki i Krasnego, a także z Łańcuta, Kolbuszowej i Przybyszówki - łącznie 7 zespołów.

Turniej wygrała drużyna Oldbojów z Palikówki zdobywając 16 punktów. Drugie miejsce zdobyła drużyna Oldbojów z Łańcuta zdobywając 13 punktów, zaś trzecie drużyna Kazików z Kolbuszowej gromadząc 7 punktów. Kolejne miejsca zdobyły drużyny Oldbojów ze Strażowa, Malawy, Przybyszówki, Krasnego. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Marcin Pietraszek z Palikówki, natomiast bramkarzem Sławomir Noga z Łańcuta.

Gratulujemy i dziękujemy organizatorom, sponsorom oraz wszystkim drużynom za sportową rywalizację!