GIEŁDA PRACY DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

22-03-2019

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie uprzejmie informuje, że w ramach współpracy z Podkarpackim  Odziałem PFRON po raz kolejny zostanie zorganizowana Giełda Pracy dla Osób Niepełnosprawnych. Giełda odbędzie się dniu 2 kwietnia 2019 r. (wtorek) w Sali Kolumnowej w budynku Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, ul. Grunwaldzka 15, w godzinach od 10 do 13. Zapraszamy osoby niepełnosprawne poszukujące zatrudnienia oraz pracodawców tworzących miejsca pracy dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Pracodawców zainteresowanych udziałem w przedsięwzięciu uprzejmie prosimy do wypełnienie KARTY ZGŁOSZENIA OFERT PRACY i przesłania na jeden z poniższych adresów e-mail: jliwo@pup.rzeszow.pl lub rzeszow@pfron.org.pl Na zgłoszenia czekamy do dnia 27.03.2019 r.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. Powiatowego Urzędu Pracy w Rzeszowie, tel. 17 25 00 222 lub Oddziału Podkarpackiego PFRON tel. 17 28 39 318.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie