Aktualności

Egzaminy Microsoft Office Specialist dla naszych uczniów już wystartowały

19-05-2017

 

Gmina Krasne oferuje wszystkim naszym gimnazjalistom możliwość bezpłatnego zdobycia certyfikatu MOS – Microsoft Office Specialist.

Przystąpiliśmy do programu certyfikacyjnego obejmując nim wszystkie szkoły z terenu gminy Krasne. Kluczowe dla naszej misji jest zapewnienie wysokiego poziomu nauczania, jak również jego potwierdzenie przez rozpoznawalny na całym świecie certyfikat znajomości pakietu MS Office.

Certyfikat Microsoft Office Specialist poświadcza umiejętność w zakresie obsługi i pełnego wykorzystania jednego z wybranych programów pakietu MS Office. Certyfikaty te są uznanym i rozpoznawalnym na całym świecie standardem potwierdzającym zdobytą wiedzę i kwalifikacje. Przystąpienie do certyfikacji jest szansą na rozwój swoich kompetencji cyfrowych oraz otwiera drogę do certyfikacji na wyższym poziomie z zakresu pakietu MS Office.

Program certyfikatów dla naszych uczniów nie jest obowiązkowy, zachęcamy  jednak wszystkich gminazjalistów do wzięcia udziału w tym projekcie. Egzaminy są darmowe, oprócz uzyskania certyfikatu MOS najlepsi mogą wziąć udział w Mistrzostwach Świata Microsoft Office Specjalist w Anaheim, w Kalifornii, USA.

Więcej informacji dotyczących projektu można uzyskać od nauczycieli informatyki.

*** Cena regularna jednego egzaminu Microsoft Office Specialist: 96,00 USD (netto), nasi uczniowie nie ponoszą żadnych opłat.

Logo  MS Office i nazwy produktów MS Office zostały użyte w celach informacyjnych.