ANKIETA NT. LOKALNYCH ZAGROŻEŃ SPOŁECZNYCH

25-05-2018

Informujemy, że przeprowadzana jest obecnie diagnoza lokalnych zagrożeń społecznych na terenie gminy Krasne wśród dorosłych mieszkańców Gminy, jak również wśród dzieci i młodzieży. Badanie przeprowadzane jest na zlecenie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krasnem przez Fundację Rozwoju „Dobre Życie” z/s Lutcza 994, 38-116 Gwoźnica Górna, reprezentowaną przez Prezesa zarządu Panią Aleksandrę Chodasz.

Dorosłych mieszkańców gminy prosimy o wypełnienie elektronicznego i anonimowego kwestionariusza dostępnego na sptronie internetowej: https://goo.gl/forms/k4HFHyeJh4y8u5yl2. Ankieta służy zebraniu informacji dotyczących zagrożeń społecznych wśród osób mieszkających i pracujących na terenie gminy. Przeprowadzenie takiej diagnozy jest niezbędnym elementem planowania działań w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów uzależnień na terenie gminy.

Mając na uwadze wspólne dobro mieszkańców gminy Krasne, a w szczególności dzieci i młodzieży zachęcamy do wypełnienia ankiety.