„Złote Gody" w Gminie Krasne !

21-10-2020

„Zawarcie małżeństwa to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka ...”

We wtorek, 20 października 2020 roku, 12 par małżeńskich z terenu naszej gminy zostało uhonorowanych specjalnymi odznaczeniami - medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

W gronie Szanownych Jubilatów znaleźli się Państwo:

1. Maria i Eugeniusz Bialicowie,
  2. Helena i Kazimierz Bojdowie,
  3. Zofia i Stanisław Cynkowie,
  4. Barbara i Edward Domańscy,
  5. Kazimiera i Józef Jaroszowie,
  6. Barbara i Władysław Koniowie,
  7. Teresa i Zenon Krupowie,
  8. Zofia i Zdzisław Krupowie,
  9. Anna i Bronisław Maliccy,
  10. Elżbieta i Tadeusz Tereśkiewiczowie,
  11. Zofia i Tadeusz Wilkowie,
  12. Zofia i Józef Ziębowie.

​Niestety stan zdrowia bądź inne powody nie pozwoliły wszystkim Jubilatom na uczestnictwo w uroczystości.

Słowa uznania pod adresem dostojnych Jubilatów, podziękowania za godne i długie pożycie małżeńskie, za piękny przykład dla młodego pokolenia oraz aktu dekoracji dokonał Wójt Gminy Krasne – Wilhelm Woźniak.

Wszystkim parom z okazji tak pięknej rocznicy ślubu, składamy najserdeczniejsze gratulacje. Życzymy Szanownym Jubilatom kolejnych lat pełnych szczęścia i radości, dużo zdrowia i miłości na dalszej drodze życia.