Urząd przyjął wyzwanie #GaszynChallenge

14-07-2020

Z radością przyjęliśmy wyzwanie rzucone nam przez I Komisariat Policji w Rzeszowie. 8 lipca pracownicy Urzędu Gminy Krasne i jednostek podległych, na czele z wójtem Wilhelmem Woźniakiem zgromadzili się na parkingu, aby wspólnie wykonać 10 pompek/przysiadów. Wszystko w ramach akcji #GaszynChallenge.

To akcja charytatywna pomagająca i promująca pomoc chorym dzieciom. Chodzi o to, żeby zrobić 10 pompek, nagrać krótki film i wrzucić do sieci, ale co najważniejsze przekazać datek na leczenie.

Tę charytatywną zabawę zainicjowała Ochotnicza Straż Pożarna Gaszyn. Rozpropagowana została na cały kraj. Dotarła również do naszej gminy, gdzie pompowali już ochotnicy z miejscowych jednostek strażackich.

Wszystkim chorym dzieciom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!!!

A do wykonania zadania nominujemy: Firmę Greinplast z Krasnego, Klub Sportowy "Crasnovia" w Krasnem oraz Stowarzyszenie Kobiet Krasne.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku: