"Samotnie kolędować źle" - fotorelacja z koncertu Julii Nowak

29-12-2019

W niedzielny wieczór na scenie GOKiB w Krasnem wystąpiła Julia Nowak. Usłyszeliśmy w jej interpretacji wiele pięknych kolęd i pastorałek. Była to także okazja do wspólnego kolędowania. Julii rodzinnie akompaniowały Aleksandra, Weronika, Magdalena i Małgorzata Borys oraz Julia Stępak. Wśród osób zaproszonych do śpiewu była mama Julii – Wioletta Nowak, a także Sekretarz Gminy – p. Robert Żołynia.

Julia Nowak to rodowita mieszkanka Palikówki. Obecnie studentka prawa i prawa kanonicznego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Wychowanka Centrum Sztuki Wokalnej, gdzie przez kilka lat jako reprezentantka Rzeszowa zdobywała wiedzę i kształciła głos. Jedną z nagród, którą zdobyła dla Podkarpacia to I miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Piosenki i Recytacji Poezji Legionowej i Żołnierskiej organizowanym w przez Związek Piłsudczyków w Warszawie pod Patronatem Pani Karoliny Kaczorowskiej - Małżonki ostatniego Prezydenta II Rzeczypospolitej Ryszarda Kaczorowskiego. Obecnie śpiewa w dominikańskiej scholi w Lublinie.