20-11-2019

Urząd Gminy Krasne ogłasza konkurs na stanowisko: pomoc administracyjna.

W zakresie czynności będzie przede wszystkim roznoszenie przesyłek i pism na terenie Gminy Krasne (sołectwo: Palikówka, Strażów, Krasne, Malawa).

Wyżej wymienione stanowisko należy do grupy stanowisk pomocniczych i obsługi.

Osoba ubiegająca się o zatrudnienie winna charakteryzować się dobrą kondycją fizyczną oraz umiejętnością nawiązywania kontaktów.

Od kandydata wymagane jest złożenie oświadczenia, że korzysta z pełni praw publicznych, nie był skazany za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz posiada obywatelstwo polskie.

Na rozmowy kwalifikacyjne zapraszamy w poniedziałek 25.11.2019 r. w godzinach 13:00 – 14:00 lub we wtorek 26.11.2019 r. w godzinach 16:00 – 17:00 do pokoju nr 20 II piętro budynku Urzędu Gminy Krasne.