Kolejne wyremontowane drogi w gminie Krasne

15-01-2016

Poprawa infrastruktury drogowej na terenie gminy Krasne to jeden z priorytetowych zadań realizowanych przez władze gminy. Końcem ubiegłego roku wiele działo się w tej materii na drogach gminnych.

W ramach umowy zawartej w miesiącu listopadzie 2015 roku z firmą STRABAG Sp. z o.o na Modernizacje dróg etap II, wykonane zostały prace mające na celu poprawę parametrów technicznych i eksploatacyjnych drogi na działce nr ewid. 2362 Krasne Jawornik, drogi na działce nr ewid. 2136/1 Krasne Agronomówka, dróg na działkach nr ewid.  2535, 2568, 2595 w Krasnem oraz drogi nr 008557R Palikówka- Łąka w Palikówce na odcinku 425 m. Całkowita wartość zadania wyniosła 390 753,58 zł, z czego droga na osiedlu Jawornik w Krasnem ulepszona została przy dofinansowaniu w kwocie 35 000,00 zł z Programu ochrony gruntów rolnych.

W ramach prac remontowych, które końcem ubiegłego roku wykonano na drogach gminnych, uzupełniono również ubytki w nawierzchni dróg gruntowych, na łączną kwotę 14 352,24 zł.

Poniżej przedstawiamy drogi gminne, których remont przeprowadzono na przełomie  XI i XII 2015 r.

Krasne Jawornik - wykonanie nawierzchni asfaltowej

Krasne Agronomówka - wykonanie nawierzchni asfaltowej

Po remoncie

Krasne droga na działce nr ewid. 2535 (k. nr domu 783)