DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO

26-11-2015

W dniu 21 listopada 2015 r. w całej Polsce obchodziliśmy Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji w przeddzień tego święta, Wójt Gminy Krasne spotkał się z pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krasnem, kierowanego przez Panią Wiolettę Leszczyńską.

W trakcie spotkania Wójt Wilhelm Woźniak podziękował za wymagającą szczególnych umiejętności i poświęcenia pracę, którą pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krasnem wykonują na co dzień. Złożył także najserdeczniejsze życzenia oraz wręczył dyplomy z podziękowaniami.

Kameralne spotkanie przy kawie i ciastku stało się też znakomitą okazją do rozmowy o bieżących problemach, jakich na co dzień doświadczają pracownicy pomocy społecznej.