Zadaj pytanie Wójtowi

Czy jest mozliwosc zmiany nowego rozkladu jazdy? Chodzi o dodanie autobusu okolo godziny9.30 z Palikowki do Rzeszowa, ktory byl we wczesniejszym rozkladzie jazdy? Poniewaz osoby takie jak Ja nie maja jak dojechac do pracy czy szkoly, i czy autobus o 15.20 Rzeszowa do Krasnego mozna przedluzyc do Palikowki? Poniewaz duzo osob ze Strazowa czy Palikowki wraca nim, Ja konczac prace o 14.35 nie mam czym wrocic do domu a argument ze jest autobus o 15.44 do mnie nie przemawia poniewaz sa to godziny szczytu co za tym idzie sa korki i w rzeczywistosci autobus na przystanku, np Plac Wolnosci jest okolo godziny 16 a w okresie zimowym jeszcze pozniej

Dzień dobry.Chciałbym poruszyć jeszcze temat komunikacji autobusowej w naszej miejscowości.Najlepszym rozwiązaniem byłoby utworzenie dwóch niezależnych lini autobusowych ,jedna z Palikówki a druga z Krasne Wólka.Teraz po wydłużeniu lini o przystanek Krasne Wólka II podróż z Palikówki czy Krasne kolonia znowu się wydłużyła i tak jak normalnie na prosto trwa ona 20 min. tak przez Wólkę wynosi ponad 40min..Wozimy się tak po całej miejscowosci w tę i z powrotem.Jadąc z domu do końca Wólki jesteśmy prawię w Rzeszowie ,po czym wracamy się pod dom aby z drugiej strony dojechac do Rzeszowa.I tak codziennie.Dobym rozwiązaniem byłoby wydłużenie lini 11 do Krasne szkoła przez Wólkę.Przy szkole jest pętla wiec nie było by problemu.Wtedy mieszkańcy Wólki czy Krasne dół dojeżdżali by do szkoły,kościoła czy sklepu linią 11,a linia 14 jechała by prosto z Palikówki do Rzeszowa.I wreszcie byłoby normalnie Pragnę dodać że do Malawy jeżdzi aż 3 linie MPK.Warto to przeanalizować.Pozdrawiam.

Szanowny Panie Wójcie, mam pytania dot. konsultacji społecznych, które przeprowadzili Pańscy ludzie na terenie Gminy Krasne dot. przyłączenia Gminy do Rzeszowa. Dlaczego nikt nie odwiedził naszego domu?? Ani domów moich sąsiadów?? Ile głosów zostało oddanych w UG, a ile u krążących po domach pańskich ludziach?? Ile domów odwiedzili urzędnicy i w których miejscowościach?. Jestem uprawniony do głosowania jak i inni. Dlaczego nikt mnie nie zawiadomił i nie poinformował o tych konsultacjach? Chciałbym uzyskać szczegółowe informacje dotyczące sposobu przeprowadzania tych konsultacji i ich przebiegu oraz dane. Podajecie, że 85,7% mieszkańców jest przeciw przyłączeniu gminy do Rzeszowa tyle, że tych biorących udział. A to 26% wszystkich mieszkańców z czego 7% to zapewne ci co też byli przeciwni za odłączeniem Malawy co daje nam 19% z pozostałych miejscowości. Posługujecie się wynikami niecałych 31% mieszkańców. A może reszta chce do Rzeszowa? Uważam, że każdego powinniście zapytać.

Dzień dobry. Chciałem prosić o przywrócenie kursu autobusu linii 14 o 11.37 z Placu Wolności. Jeździłem tym kursem - autobus był przepełniony, aby znaleźć miejsce siedzące trzeba było iść na przystanek początkowy.Przesunięcie tego kursu na 12.15, pogorszyło sytuacje.

Dlaczego bez jakejkolwiek konsultacj z mieszkacami gminy Krasne oraz bez wcześniejszej informacji na spotkaniach z mieszkańcami uchwalił Pan utworzenie Zespołu Szkolno-Przedszkolengo? Ferenc się na to w Rzeszowie po konsultacjach z mieszkańcami nie zgodził a Pan nas totalnie zignorował!!! Takego Wójta należałoby odowłać. DOMAGAMY SiĘ REFERENDUM odnośnie Przyłączenia GMINY KRASNE DO RZESZOWA

Szanowny Panie Wójcie. Nie otrzymałem odpowiedzi na mojego drugiego meila i nie podał Pan argumentów oraz powodu likwidacji kursu linii 14 p. Kilińskiego- Krasne o 11.35 z palcu Kilińskiego.Od 1 kwietna został ponownie zmieniony rozkład jazdy linii 14 i niestety nie przywrócił Pan kursu o 11.35 z placu Kilińskiego, który służył wielu ludziom, młodzieży dorosłym i starszym. Wyrażam nadzieje. że jednak przeanalizuje Pan potrzebę kursu który przez wiele lat figurował w rozkładzie jazdy.

1  2  3  4  5  6  7  8  9    

Zadaj pytanie