RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY „ŚWIAT DINOZAURÓW W 3D”

2020-10-09 - 2020-10-16
Organizator: Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka  w Krasnem, placówka w Malawie

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka  w Krasnem, placówka w Malawie zaprasza na rodzinny konkurs plastyczny pt.:  „ŚWIAT DINOZAURÓW W 3D”

Cele konkursu :

• Rozwijanie zainteresowań o tematyką dinozaurów
  • Integracja twórcza dzieci z rodziną
  • Pobudzanie wyobraźni i kreatywności dzieci.
  • Rozbudzanie zainteresowania różnorodnymi technikami plastycznymi.Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i ich rodzin z terenu Gminy Krasne. Dzieci wykonują pracę z pomocą rodziny. Temat Konkursu- „ŚWIAT DINOZAURÓW W 3D”, uczestnicy wykonują pracę plastyczną w 3D, która przedstawiać będzie dinozaura, dinozaury, zagrodę dinozaurów itd. Konkurs jest kontynuacją zeszłorocznego konkursu pt. „Morskie stworzenie w 3D”Każdy uczestnik (rodzina) zgłasza do konkursu tylko jedną pracę. Zgłoszenia pracy do konkursu dokonuje się na podstawie „Karty Zgłoszenia” stanowiącej załącznik numer 1 do Regulaminu.

Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne na stronie: http://gokkrasne.pl/