Rozlicz PIT w gminie Krasne

15-02-2023

Zbliża się czas, w którym będziemy musieli wypełnić PIT. Proponujemy skorzystanie z bezpłatnej aplikacji, przygotowanej specjalnie dla mieszkańców gminy Krasne. Poza typowymi dla takich programów ułatwieniami w wypełnianiu zeznania podatkowego aplikacja zawiera także spis organizacji pożytku publicznego, które zbierają 1,5% podatku na rzecz potrzebujących mieszkańców gminy Krasne.

Aby skorzystać z możliwości rozliczenia się w ten sposób należy kliknąć w poniższy baner

Pamiętaj, aby wpisać w formularzu PIT adres zamieszkania na terenie gminy Krasne.

Przekaż                    1,5% w gminie Krasne

Projekt „Wspieraj lokalnie” powstał dzięki współpracy Instytutu Wsparcia Organizacji PozarządowychPITax.pl Łatwe podatki.

UWAGA!

Program umożliwia dodanie organizacji pożytku publicznego spoza terenu gminy Krasne, które zbierają 1,5% na rzecz mieszkańców naszej gminy. Prosimy o pomoc w dotarciu do wszystkich osób z terenu gminy Krasne, które zbierają 1,5%. W celu dodania tych osób do listy OPP sugerowanej rozliczającym się podatnikom z Gminy Krasne, prosimy o kontakt z pod adresem: g.giedlarowiec@gminakrasne.pl.