Podaj stan wodomierza

08-07-2020

W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego Zakład Usług Komunalnych w Krasnem informuje, że odczyt wodomierzy w budynkach oraz wystawianie faktur przez inkasentów zawieszony jest do odwołania.

Prosimy o podawanie stanów wodomierza drogą elektroniczną na adres: zuk@gminakrasne.pl  -  faktury odeślemy zwrotnie mailowo.

Wpłaty należy dokonywać na konto wskazane na fakturze. Każdy odbiorca usług posiada indywidualne konto bankowe.

Przypominamy, że Zakład nie przyjmuje wpłat gotówkowych – kasa została zlikwidowana.

W bieżącym miesiącu szczególnie prosimy o podawanie stanów wodomierza mieszkańców miejscowości: STRAŻÓW I PALIKÓWKA.

W sprawach bieżących prosimy kontaktować się z Zakładem mailowo lub telefonicznie.

TEL. BOK  (17)  23  00  275

TEL. POGOTOWIA (17) 23 00 280