Aktualności

Mamy nominacje do akcji "Mistrzowie Agro"

30-09-2020

Przedstawiciele Gminy Krasne zostali nominowani do tytułów Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku w akcji Mistrzowie Agro – największym plebiscycie wiejskim i rolniczym w Polsce prowadzonym w naszym województwie przez "Gazetę Codzienną - Nowiny" oraz ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro”.

Nominacje do nagród uzyskali: Eugeniusz Piotrowski, sołtys Sołectwa Malawa, Marcin Leśko, sołtys Sołectwa Palikówka, Piotr Lecki, sołtys Sołectwa Strażów, Stanisław Falandysz, sołtys Sołectwa Krasne oraz KGW w Krasnem, Stowarzyszenie Kobiet w Palikówce, Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Strażowanie w Strażowie.

Kandydatów do nagród nominowali partnerzy i patroni akcji - organizacje rolnicze i wiejskie, dziennikarze oraz mieszkańcy naszego regionu. Główne nagrody w plebiscycie zostaną wręczone podczas uroczystej gali w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w Warszawie. 

Serdecznie zachęcamy do wspierania reprezentantów gminy w akcji Mistrzowie Agro. Udział w plebiscycie to znakomita promocja nie tylko ich działalności, lecz także całego lokalnego środowiska.

Pełną informację o akcji można znaleźć w  serwisie internetowym pod adresem: www.nowiny24.pl/agro