Zadaj pytanie Wójtowi

Dzień dobry W nawiązaniu do zapytani znajdującego się na 5 stronie dotyczącego brakującego oświetlenia na Kolonii oraz wiat przystankowych zwracam się z prośba o udzielenie odpowiedzi na jakim etapie znajdują się uzgodnienia oraz stopień realizacji.

Witam Pana. Chciałabym poruszyć pewną kwestię jeśli chodzi o przejazdy mpk. Będąc osoba bezrobotną zarejestrowana w urzędzie pracy w Rzeszowie posiadalam prawo do nabycia biletu dlla bezrobotnych. Dziś będąc w Urzędzie dowiaduje się ze będąc zameldowanaw krasnym nie należy mi się. Proszę mo teraz powiedzieć jak młoda osoba szukajaca pracy jezdzaca kilka razy w tygodniu na rozmowy kwalifikacyjne ma dojeżdżać do Rzeszowa. Płacąc jeden bilet do Rzeszowa drugi z Rzeszowa i jeszcze aby poruszać się po mieście. Nie podoba mi się to i myślę większości osób również nie. Proszę powiedzieć kto teraz da mi darmowy bilet abym mogła uczęszczać na staż z urzedu ????

Szanowny Panie Wójcie. Kiedy jest planowany remont drogi nr 1396 w Malawie Góra. Czy są w ogóle plany na remont drogi? Proszę o szybką i wyczerpującą odpowiedż

Panie Wójcie proszę o interwencję w sprawie oświetlenia w Krasnem , zmrok zapada znacznie wcześniej i zapalanie lamp o godz 21,30 to trochę za póżno, ludzie wracają rowerami z Rzeszowa i nie jest przyjemne jazda w takich ciemnościach ,czy nie mozna dostosować zapalanaia światel do zapadającego zmroku pozdrawiam

Od 1 sierpnia nie kursuje do Malawy linia MPK nr 6 czy są przewidziane kursy MKS przez Słocine i ul. Rejtana?

Dzień dobry. Jestem mieszkanką Malawy Dolnej (od strony Słociny) i jestem zainteresowana komunikacją gminną. Podobno istnieje możliwość uruchomienia linii: Malawa Kolonia – Rzeszów (przez osiedle Słocina) i w związku z bieżącą likwidacją kursów linii 6 i 46 MPK - chciałam zapytać o szczegóły: czy zostanie uruchomiona ww linia i jaka byłaby trasa. Kiedy zostaną podjęte uchwały i decyzje w tej sprawie i czy można mieć ewentualne sugestie dotyczące rozkładu jazdy. Pozdrawiam.

  1  2  3  4  5  6  7  8  9    

Zadaj pytanie